W Elixir Day SPA poczujesz się jak we własnym zaciszu. Urokliwy salon niedaleko Krakowa, który powstał z pasji do piękna, natury i pszczół. To miejsce, gdzie zregenerujesz swoje siły i zapomnisz o codziennych troskach. Tu kompleksowo zadbasz o każdy element swojego wyglądu i dobrego samopoczucia. Innowacyjne zabiegi oraz bogate doświadczenie otworzą przed Tobą drogę do prawdziwego piękna. Nadszedł czas, aby je odkryć.

Naszym celem jest wspieranie w odzyskiwaniu wiary w siebie i swoje możliwości, poprzez kreowanie nowego wizerunku i sprawianie, byś zawsze czuła się pięknie we własnym ciele. Jesteśmy tu, aby dodawać sił i regeneracji nawet najbardziej zapracowanym, aby mogli cieszyć się pełnią energii i witania dnia z uśmiechem. Stawiamy na najlepsze profesjonalne kosmetyki renomowanych światowych marek, dbając o najwyższą jakość usług dla naszych klientów. Pragniemy troszczyć się nie tylko o Twoje zewnętrzne, ale także wewnętrzne piękno. Wierzymy, że holistyczne podejście do człowieka daje szansę na osiągnięcie wewnętrznej harmonii. Pomagamy odzyskać dobre samopoczucie na poziomie ciała, umysłu i duszy.

Autorskie
rytuały SPA

Poznaj nasze luksusowe i autorskie rytuały SPA.

Sprawdzone
marki

Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone marki.

Doświadczeni
specjaliści

U nas zabiegi wykonuje wyłącznie doświadczeni specjaliści.

Kompleksowa
obsługa

Zajmiemy się wszystkim tak jak tego oczekujesz.

Nie wiesz który zabieg wybrać?

Pomożemy dokonać wyboru!

Serdecznie zapraszamy na konsultację, w trakcie której nasi eksperci doradzą Ci, jaki zabieg najlepiej spełni Twoje oczekiwania i potrzeby.