Modelowanie sylwetki

Jeśli pragniesz poprawić kondycję swojego ciała, zniwelować cellulit, ujędrnić skórę i modelować sylwetkę, to nasza oferta zabiegów na pewno Cię zainteresuje.

W naszym salonie kosmetycznym oferujemy szereg nowoczesnych zabiegów, które pozwolą Ci na osiągnięcie wymarzonego efektu. Nasz zespół kosmetologów to specjaliści, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie modelowania sylwetki, a także korzystają z najlepszych produktów i urządzeń.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • Ujędrniający Masaż Miodem, który pobudza krążenie krwi, przyspiesza metabolizm, odżywia skórę i niweluje cellulit;
  • Masaż Pałeczkami Bambusowymi, który działa ujędrniająco i odprężająco, pobudza krążenie krwi, redukuje cellulit i poprawia kondycję skóry;
  • Masaż Bańką Chińską, który działa ujędrniająco, przyspiesza metabolizm, poprawia krążenie krwi i niweluje cellulit;
  • i wiele innych zabiegów.

 

Wszystkie nasze zabiegi wykonywane są z najwyższą starannością i precyzją, aby zapewnić Ci maksymalne efekty oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zabiegów modelowania sylwetki i do odwiedzenia naszego salonu kosmetycznego Elixir Day Spa. Nasz zespół kosmetologów z przyjemnością doradzi Ci w wyborze najlepszego zabiegu, który spełni Twoje oczekiwania i pozwoli na osiągnięcie pięknej, zdrowej i ujędrnionej sylwetki.

Nie wiesz który zabieg wybrać?

Pomożemy dokonać wyboru!

Serdecznie zapraszamy na konsultację, w trakcie której nasi eksperci doradzą Ci, jaki zabieg najlepiej spełni Twoje oczekiwania i potrzeby.